МО вчителів художньо-естетичного циклу

ПЛАН РОБОТИ

МЕТОДИЧНОГО ОБ’ЄДНАННЯ ВЧИТЕЛІВ ХУДОЖНЬО-ЕСТЕТИЧНОГО ЦИКЛУ

Проблема: Удосконалення уроку як основної форми всебічного розвитку здорової особистості, здатної до самореалізації та підвищення ефективності сучасного уроку як шлях до всебічного і гармонійного розвитку здорової особистості, здатної до самореалізації.

Мета:  Розробка основних напрямків навчальної, виховної та методичної  роботи щодо впровадження інноваційних технологій всебічного і гармонійного розвитку здорової особистості, здатної до самореалізації.

Керівник:  Рудюк Н.В.

Тематика засідань МО

1 засідання                     Вересень

1. Аналіз роботи методичного об’єднання за 2022/2023 навчальний рік та  обговорення і затвердження плану роботи на 2023/2024 навчальний рік.
  2. Аналіз якості знань учнів в умовах змішаного та дистанційного навчання у 2022/2023 навчальному році.
  3. Вивчення нормативних документів, опрацювання інструктивно-методичних матеріалів .
  4. Обговорення змін у навчальних програмах , зокрема викладання предметів художньо-естетичного циклу у 5-х, 6-х класах НУШ.
  5. Вироблення рекомендацій щодо викладання предметів художньо-естетичного циклу у новому навчальному році.
  6. Про погодження календарно-тематичного планування інваріантної та варіативної складових річного навчального плану на I семестр, інтегрування навчальних програм для учнів, які перебувають на індивідуальній формі навчання та інклюзивних класах.
  7. Програми, підручники, методичні посібники для учнів та вчителів.

2 засідання                              Жовтень

1. Складання графіка проведення методичних та предметних тижнів з предметів художньо-естетичного циклу.
  2. Огляд новинок педагогічної та методичної літератури.
  3. Впровадження нових дидактичних ігор на уроках предметів художньо-естетичного циклу.
  4. Про організацію роботи зі здібними та обдарованими дітьми. Шляхи залучення учнів до участі в підготовці та проведенні олімпіад, творчих конкурсів у 2023/2024 навчальному році.

5. Проведення предметного тижня з музичного та образотворчого мистецтв .

6.   Освітні втрати та розриви.

3 засідання                               Грудень

1. Мистецтво – найсприятливіший засіб залучення дитини до культури й духовних цінностей.
  2. Формування творчої особистості в умовах сучасної освіти.
  3. Відвідування та обговорення відкритих  уроків.
  4. Про погодження календарно-тематичного планування інваріантної та варіативної складових річного навчального плану на II семестр 2023/2024 навчального року.

4 засідання                        Березень

1. Застосування інтерактивних технологій на уроках музичного мистецтва.
  2. Творчий пошук: «Виховання потреби у творчій самореалізації й удосконаленні».
  3. Відвідування та обговорення відкритих уроків.
  4. Атестація педагогічних працівників.

5 засідання                                          Травень

1. Аналіз роботи МО у 2023/2024 навчальному році.
  2. Творчі звіти вчителів МО по проблемі, над якою працювали.
  3. Виконання програм з предметів художньо-естетичного циклу.
  4. Рекомендації і пропозиції щодо планування роботи МО на наступний навчальний рік.