Робота учнівського самоврядування

Озеленення пришкільної території

"Якщо б кожна людина на клаптику землі своєї, зробила все, що вона може, яка прекрасна була б наша Земля"......Благоустрій грає важливу роль в житті людини, а саме впливає на настрій людини, його здоров'я.Сьогодні учні 10 класу побували в гостях у Білківському ліцеї на дослідних ділянках та привезли саджанці ялівця козацького для озеленення пришкільної території та разом з працівниками ліцею та педагогами організували висадку рослин.

11:49 18.10.2023

Вибори Президента Дашівського ліцею

22 вересня у Дашівському ліцеї пройшли вибори Президента учнівського самоврядування. На цю посаду претендувало троє кандидатів: учениця 10- го класу класу – Бачило Даша, учень 10- го класу – Косенко Артем та учениця 8-го класу – Горбатюк Кіра.В холі ліцею розгорнулася справжня виборча комісія, членами якої стали учні 11-х класів. Голосували учні 5-11 класів, а також вчителі закладу.Кандидати на посаду Президента зі своїми прихильниками почали свій день з доброї справи - озеленення території ліцею.За підсумками підрахованих голосів Президентом учнівського самоврядування Дашівського ліцею обрано Косенко Артема.Вітаємо! Бажаємо нашому новообраному Президенту успіху в розвитку демократичного учнівського самоврядування, креативних ідей,сміливих рішень і бажання працювати для того,щоб життя ліцею стало яскравішим.

11:46 22.09.2023