З 18 по 22 вересня в Дашівському ліцеї проходив тиждень з протидії булінгу

Протягом цього тижня соціально – психологічна служба закладу  провела низку просвітницьких заходів, спрямованих на ознайомлення з поняттям "Булінг", попередження його проявів серед учнів,інформування учасників освітнього процесу про запровадження адміністративної відповідальності за вчинення булінгу (цькування) та формування нетерпимості до цього явища.
    Розпочався тиждень з лінійки,на якій було оголошено план проведення заходів щодо протидії булінгу.

У рамках тижня соціальним педагогом Мостовою Т.А. було проведено:

✅ Онлайн опитування серед учнів «Булінг та його прояви у підлітковому віці»,в якому взяли участь 176 респондентів вікової категорії  від 9 до 16 років.
✅ Виховний захід у 6-А класі "Профілактика булінгу в учнівському середовищі",в якому учні спробували на собі ролі: агресора,жертви та спостерігача.
✅ Тренінг "СТОП БУЛІНГ!" з учнями 5-А класу,в якому учні розглядали конфліктні ситуації та разом з вчителем знаходили  шляхи їх вирішення.
✅ Годину спілкування "Ознаки булінгу" з учнями 5-Б класу. Під час даного заходу учні навчились розрізняти Булінг від НЕ булінгу.

Практичним психологом Долею К.В. були проведені наступні заходи:

✅ Перегляд та обговорення  відеоуроку "Кібербулінг. Безпечне спілкування " у 8-11 класах.
✅ Перегляд та обговорення відеоуроку " Що таке булінг? Яким він буває та як спробувати його позбутися?"  у 5-7 класах.
✅ Оформлена та встановлена " Скринька довіри",за допомогою якої учні можуть ділитися проблемами,що їх турбують,висловлювати побажання та пропозиції,задавати запитання.