БІБЛІОТЕКА

Марія Костюк - поетичний талант нашого закладу

Як добре, коли людина прагне творити, коли цікавих думок так багато, що хочеться поділитися ними з іншими. Особливий інтерес викликають думки, які стали рядками віршів.У «творчому небі» нашого ліцею спалахнула ще одна «зірочка» – юна поетеса Костюк Марія. Творчий доробок Марії складається з патріотичної, пейзажної, родинної лірики та лірики дружби. Дівчина стала лауреатом обласного конкурсу солістів – вокалістів та читців «Зіркова мрія – 2023» у номінації «Художнє читання», та здобула диплом ІІІ ступеня.Марія добре володіє літературною мовою, постійно вдосконалює свої вірші, шліфує їх. Вона використовує влучні епітети, метафори, порівняння, риторичні питання, дотримується ритму, вдало добирає рими.

11:13 21.03.2023

Подарункові книжки казки Погорєлова у навчальний заклад

Якщо нарікають, що сьогодні пишуть мало дитячих книг, то це стосується художніх творів для дошкільників— найменшої читацької аудиторії. Проте і для них з’являються нові книжки (щоправда, їх значно менше, аніж для більш старших читачів). Варто звернути увагу на казки  автора новатора Погорєлова. . В кожній книжці сучасна авторська казка написана  українською та англійською мовами. В книгах присутні цікаві ілюстрації та оформлення. А також додається цікавий словничок з висловами за мотивами казок. Сам проєкт « Казки Погорєлова» цікавий тим, що маленькі читачі можуть відчути себе геніями та маленькими супергероями. Кожна дитина мріє побувати у казці, це і є шанс для юного читача - стати частинкою казкового світу. Дані книжички є не лише освітніми, а й мають виховну мету. Казки написані в доступній для дітей формі, в яких розповідаються звичайні життєві ситуації. Ці історії можна використовувати також в реальному житті.  Приємне враження справляють казочки «Про музичну качечку»,  «Про зелену фею», « Про мандруючого хлопчину», « Про томатного пана», «Про блакитну зірочку». Такі книги приносять не тільки насолоду від читання, а й дають змогу розвиватися та вдосконалювати знання з англійської мови.

11:29 07.03.2023