ДІАГНОСТИКА

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

Пропонуємо Вам пройти наш тест “Ваші взаємини з дитиною”. Для проходження тесту перейдіть за посиланням:

Тест на темперамент Бєлова

Темпера?мент (лат. temperamentum — «належне співвідношення частин») — вроджена стійка властивість людської психіки, одна з найважливіших структурних одиниць психодинамічної організації психічної діяльності, що визначає реакцію людини на інших людей та на події, що з нею відбуваються. Від властивостей темпераменту залежить індивідуальний стиль діяльності людини, але не рівень інтелекту, переконання, таланти, установки, моральні якості. За цим посиланням можна легко визначити свій тип темпераменту.

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ

Шановні старшокласники і випускники, на платформі Державної служби зайнятості після реєстрації і проходження тестів, ви зможете отримати розгорнуту інтерпретацію у свій особистий кабінет. Для цього перейдіть за посиланням: