8 березня - Міжнародний жіночий день! Свято весни та краси!

8 березня Україна та інші країни світу відзначають Міжнародний жіночий день. Він має складну історію виникнення, неодноразово трансформувався та наповнювався дещо різними сенсами. Раніше це свято більше асоціювалося зі святом квітів та жіночої краси. Насправді - це Міжнародний день боротьби за права жінок.

12:48 08.03.2024

Ярмарок "Весну зустрічаємо - Перемогу наближаємо"

В перший день весни в Копіївській філії було проведено ярмарок під гаслом " Весну зустрічаємо- Перемогу наближаємо!" Під час ярмарки були виручені кошти у сумі 5904 грн. Щиро дякую всьому педагогічному колективу закладу та тим батькам, які долучилися до цього заходу. Кошти будуть передані на потреби ЗСУ із подальшим звітом. Разом до Перемоги! ( Продовжуємо збирати використані цепки від бензопил будь- якої моделі, чай, каву, супи швидкого приготування, засоби гігієни. Долучайтеся до збору! Не будьте байдужі! Перемога потрібна усім, а не лише нашим ЗАХИСНИКАМ! Постійний збір у школі.)

12:55 01.03.2024

Шашковий турнір

В рамках проведення "Шкільних ігор" у Копіївській філії відбувся шашковий турнір між учнями 5-6 класів та дружній турнір з волейболу , в якому брали участь учні 8-9 класів. Перемогу у шашковому турнірі серед дівчаток здобула учениця 5 класу Ірина Хіхловська та учень 6 класу Андрій Вітрук. У турнірі з волейболу перемогла дружба. Під час проведення "Шкільних ігор" діти показали свою активність, спритність, наполегливість, вміння активно працювати.

14:00 22.02.2024

Засідання мовного клубу на тему "Ім'я і доля"

Сьогодні, 21 лютого, в Міжнародний день рідної мови на базі Копіївської філії Дашівського ліцею відбулось чергове засідання мовного клубу на тему:,, Ім'я і доля". З давніх-давен вірили, що від імені людини залежить її доля і характер. На прикладі імен реальних людей простежили чи дійсно це так. Познайомились зі старовинними українськими іменами: Сіяна, Світлозара, Єсенія, Квітка та іншими. Дізналися, якими іменами називають своїх дітей сучасні батьки.

14:09 21.02.2024

День рідної мови

21 лютого усіма народами Землі,згідно з рішенням ЮНЕСКО,відзначається День рідної мови .

14:05 21.02.2024

День Героїв Небесної Сотні

День Героїв Небесної Сотні - пам'ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні.

14:09 20.02.2024

День Державного Герба України

Сьогодні українці святкують особливе свято - День Державного герба України. Саме 19 лютого 1992 року Верховною Радою України було затверджено тризуб як Малий герб України. Він визначений як головний елемент великого Державного герба України. Класний керівник 6 класу Л. В. Михайлюк провела вікторину ,,День Державного герба України". Діти в ігровій формі, цікаво і захоплююче мандрували сторінками історії.

14:18 19.02.2024

День закоханих!

Щороку 14 лютого українці та весь світ відзначають День закоханих.У цей день вшановують пам’ять святого Валентина ― священника, який, за легендою, попри заборону одружував римських воїнів.

14:25 14.02.2024