Благородні серця

Дата: 04.04.2024 09:16
Кількість переглядів: 6

Творити добро й робити добрі справи та вчинки простіше простого. Адже це не вимагає від людини жодних надприродних зусиль. Усього навсього необхідно лише слідувати за велінням свого серця і, роблячи щось хороше, думати про те, як приємно це буде для інших. Учні Дашівського ліцею, слухаючи своє добре серце, зробили багато корисних справ і вже два роки поспіль є переможцями обласного конкурсу волонтерських проєктів "Благородні серця".Сьогодні Мусієнко Крістіна, учениця 11-Б класу та Бачило Даша, учениця 10 класу, презентували свої проєкти "Допомога 4лапим" та "Вітамінна бомба", за що отримали грамоти від Вінницького обласного центру туризму, спорту, краєзнавства та екскурсій. Але без підтримки учнів, їх батьків та вчителів нашого ліцею жоден з проєктів не було б реалізовано, тому сьогоднішня подяка від Благодійного фонду "Миротворець", то подяка кожній людині дотичній до проєктів. Творимо добро, наближаємо нашу Перемогу і змінюємо світ на краще! Разом - ми сила!