День закоханих!

Дата: 14.02.2024 14:25
Кількість переглядів: 8

Щороку 14 лютого українці та весь світ відзначають День закоханих.У цей день вшановують пам’ять святого Валентина ― священника, який, за легендою, попри заборону одружував римських воїнів.

Війна — не той час, коли доречні гучні свята, але зараз, як ніколи, діти потребують психологічного комфорту. Чимало з них і самі гостріше, ніж два роки тому, відчувають потребу змінювати, що можуть, на краще, підтримувати одне одного та навіть дорослих. 14 лютого може бути для них Днем любові, доброти та людського тепла. А наївні дитячі валентинки у класах — немов картинки довоєнної пори.

У Копіївській філії була проведена конкурсна програма для учнів 8-9 класів "Мужність та Краса", в якій змагалися дівчата проти хлопців. Перемогла сила дівочої краси. Але без мужності хлопців нам теж не обійтись. Також було проведено флешмоб "Відкрийте свої серця", в якому брали участь і учні, і вчителі. Стояла скринька до Дня закоханих, в яку всі охочі могли кинути присвячену комусь валентинку.

Військовослужбовці запевняють, що на війні найголовніше мати тих, хто чекає тебе вдома. Тому ми повинні цінувати та любити своїх рідних, підтримувати один одного та вірити в перемогу України!!!

Заходити за покликанням: https://www.facebook.com/100053139570669/videos/pcb.936928861365311/358694643761958