ІСТОРИЧНА ДОВІДКА

Дата: 01.06.2022 15:09
Кількість переглядів: 27

Церковнопарафіяльна початкова школа в Копіївці запрацювала відразу після скасування кріпосного права у 1861 році. Мешканці села турбувалися про створення матеріальної бази для навчання дітей. В цій школі (її називали ще народним училищем), яка діяла до 1918 року, вивчали Закон Божий, читання громадянського та церковного друку, письмо; перші 4 дії арифметики і церковний спів. Навчання велося російською мовою. Був один учитель на 4 класи і піп.

Перші роки радянської влади в Копіївці обрано сільську раду з підпорядкуванням їй сіл Янишівка та Олексіївка. В населених пунктах діяли 2 трудові школи, 2 лікнепи, хата-читальня.

У 1959 році у восьмирічній школі с. Копіївка навчалося до 300 дітей. Навчали дітей 5 місцевих вчителів.

У 1985 році було розпочато будівництво нового приміщення на 4 класи.

У 1990 році на кошти колгоспу ім. Леніна споруджено і здано в експлуатацію типову загальноосвітню школу на 2 поверхи. Школу побудовано за ініціативи голови колгоспу Орла Володимира Миколайовича.

Директорами школи були:

1. Бачило В.О.
  2. Бухта С.П.
  3. Кульков О.П.
  4. Кулькова Н.К.
  5. Гончарук Г.І.
  6. Тітаренко Л.В.

11.12.2017 року Копіївську ЗОШ І-ІІ ступенів Дашівської селищної ради Іллінецького р-ну Вінницької обл. реорганізовано в Копіївську філію Дашівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Дашівської селищної ради, а з 27.05.2022 – Дашівського ліцею.

Сьогодні у школі навчається 53 учні. На даний час працює 12 педагогів, майже всі з них мають вищу освіту. Очолює школу завідувач філії Хіхловська Г.Ю. з 2021 року.