Ми пам'ятаємо...

Дата: 15.02.2024 20:31
Кількість переглядів: 7

Щороку, 15 лютого , в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на тереторії інших держав .Сьогодні учні Дашівського ліцею вшанували пам‘ять загиблого воїна , односельчана та випускника ліцею Жбадинського Миколи Івановича , який загинув в Афганській війні .Молодший сержант, санітарний інструктор батальйону – Жбадинський Микола Іванович, народився 19 травня 1967 року в смт. Дашів. Закінчив Дашівську середню школу та Тульчинське культосвітнє училище. Працював в с. Сорока в сільському будинку культури. В Збройні Сили на дійсну строкову службу призваний 30 жовтня 1985 року Іллінецьким райвійськкоматом.В Республіці Афганістан з серпня 1986 року. Служив в Кандагарі. Під час бою 25 листопада 1986 року надавав медичну допомогу пораненим військовим, одночасно знищуючи вогневі точки душманів. В цьому ж бою був важко поранений і 28 листопада помер в госпіталі. Посмертно нагороджений орденом «Червоної зірки».