День рідної мови

Дата: 21.02.2024 21:23
Кількість переглядів: 8

21 лютого - Міжнародний день рідної мови!Міжнародний день рідної мови – свято, яке нагадує про право кожного розмовляти рідною мовою у своїй країні. Мова – це не просто слова, звуки, це – голос народу, генетичний‌ код нації‌.Рідна українська мова - це мова незламності духу, свободи і волі, а також могутня зброя українського народу в боротьбі за незалежність і Перемогу.Сьогодні до Дня рідної мови вчителями української мови та літератури проведено ряд заходів. Учні захоплено слухали і читали вірші про рідну мову, знайомилися з творами українських письменників, відгадували загадки, грали в різноманітні ігри, дізналися цікаві факти про мову і писали асоціативний кущ на тему «Наша мова».Діти мали можливість ще раз доторкнутися до краси рідної мови, удосконалити свої знання та навички з українського мовлення, відчути свою приналежність до людей, які поважають рідну мову, милуються нею та плекають її.🇺🇦Плекайте! 🇺🇦Розвивайте! 🇺🇦Шануйте! 🇺🇦Пишайтеся!