Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги

Черлідинг – це видовищне поєднання акробатики, гімнастики і танцю. Але не слід забувати, що це насамперед спорт.Окрім змагань між групами підтримки, черлідинг може бути частиною розважальної програми спортивного шоу, наприклад, виступ у перерві матчу.В Україні черлідинг на офіційному рівні визнаний нещодавно, але ученицям Дашівського ліцею цей вид спорту дуже припав до душі. За ініціативи лідерів учнівського самоврядування створено команду "Black Cats" з учениць-старшокласниць ліцею, які сьогодні тренують наших юних конкурсанток , що продовжуватимуть надалі справу "Black Cats". Отже, тренуємось та рухаємось тільки вперед, до перемоги!#разомпереможемо #плічопліч #шкільніліги #scl #черлідинг #scl_vinnytsiaregion

20:28 14.02.2024

ДОПОМАГАЄМО ЗАХИСНИКАМ - НАБЛИЖАЄМО ПЕРЕМОГУ!

Благодійна акція допомоги захисникам в ліцеї триває. Кожен вносить свою частку в нашу спільну Перемогу.Сьогодні з волентером Віталієм Рябошапкою відправлено 90 баночок "Вітамінної бомби", для зміцнення імунітету захисників, що виготовили лідери учнівського самоврядування Дашівського ліцею та смаколики, а саме: пиріжки та печиво, зроблене по материнські з любов'ю від працівників харчоблоку. Разом до перемоги!

20:21 08.02.2024

День безпечного інтернету

6 лютого 2024р. у світі відзначають День безпечного інтернету. Дашівський ліцей долучився до цього дійства. Вчителями Мартинюк І.В., Легким С.П., та Мазур К.О. було проведено ряд заходів, метою яких було поширення знань про безпечне, відповідальне використання цифрових технологій. Учні 8-А та 8- В класів взяли участь у квесті "QR квест. Таємниці безпечного інтернету", з учнями 9-Б та 6-Б кл. було проведено ряд вікторин, конкурсів. Діти переглядами мультфільми на відповідну тему. Класні керівники провели виховні години на тему "Безпечне використання інтернету". Діти ознайомилися з правилами поведінки в мережі "Інтернет", охоче обговорювали віртуальні загрози, які можуть заподіяти шкоду в реальному житті. Проведені заходи дозволяють зробити акцент на позитивному використанні технологій, сприянню створення кращої більш безпечної онлайн-спільноти.

20:18 07.02.2024

Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги

Дашівському ліцеї вже визначили найсильніших серед юнаків та дівчат у баскетболіДякуємо учасникам змагань за наполегливість та бажання. Крок за кроком йдем до спільної мети - перемоги в територіальному етапі змагань! Разом переможемо!#разомпереможемо #плічопліч #шкільніліги #scl #футзал #scl_vinnytsiaregion

20:16 05.02.2024

Разом до Перемоги!

Першу партію кришечок 25 кг, зібраних учнями Дашівського ліцею, що долучились до Всеукраїнської акції збору пластикових кришечок спільно з Благодійний фонд Лелекера - Lelecare , відправлено.Шановні учні, батьки, вчителі та всі небайдужі жителі селища, долучаємось до благодійної ініціативи, адже за виручені кошти після переробки буде придбано турнікети "Січ", які рятують життя українських захисників! Разом до перемоги!

20:04 31.01.2024

"Погодуй пташку взимку - вона віддячить влітку"

Зима – один з найскладніших періодів у житті птахів. Значна частина корму, такого необхідного для життя пернатих друзів схована під снігом, коли надворі починаються холоди, їм доводиться нелегко. Тому і потребують пернаті нашої допомоги. Саме тому у Дашівському ліцеї відбулася акція "Погодуй пташку взимку - вона віддячить влітку", до якої долучилися учні ліцею. Діти власноруч виготовили годівнички, розмістили їх на гілках дерев та розклали гостинці для птахів. Учні щодня приносять до годівничок щось поживне, ведуть спостереження за птахами.Якщо кожен із нас у зимовий час зробить годівничку, насипить зерна, хлібних крихот, то цим допоможе перезимувати птахам. Давайте разом турбуватися про пернатих та зупиняти вимирання птахів узимку. Не будьмо байдужі й оберігаймо природу!

20:09 30.01.2024

Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги

У Дашівському ліцеї вже визначили найсильніших у футзалі.Дякуємо учасникам змагань за наполегливість та бажання. Разом переможемо!#разомпереможемо #плічопліч #шкільніліги #scl #футзал #scl_vinnytsiaregion

20:01 30.01.2024

Перемога в конкурсі

Щиро вітаємо ученицю 9-А класу Ємсенко Теону і вчителя природознавства та хімії Бачило Наталю Михайлівну за зайняте ІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу зовнішнього озеленення закладів освіти "Парад квітів біля школи" та ученицю 8-А класу Бачило Анастасію і вчителя біології Ємсенко Ольгу Владленівну за зайняте ІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу внутрішнього озеленення закладів освіти "Галерея кімнатних рослин"!

19:58 29.01.2024

"Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги"

Самовіддано і наполегливо вступили у змагальний процес проєкту учні Дашівського ліцею. Наразі пройшов шкільний етап змаганнь з волейболу між командами хлопців та дівчат.Кожен учасник розуміє, що попереду – багато тренувань, випробувань і складних суперників. Тож всі налаштовуються на злагоджену командну роботу і взаємодопомогу. Юнаки та дівчата крок за кроком йдуть спільної мети – участі і перемоги в територіальному етапі змагань.#разомпереможемо #плічопліч #шкільніліги #scl #scl_vinnytsiaregion

19:56 29.01.2024